Müşteri Takip Uygulaması


Müşteri Takip Uygulaması personelinizin IOS ve Android cihazları için geliştirdiğimiz, hem personel performans, hem de müşteri takibi yapabileceğiniz harika bir uygulamadır.

Müşteri Takip Uygulaması Nedir?

Personelinizin yaptığı tüm müşteri görüşmelerini ve detaylarını Web tabanlı panelimiz üzerinden kolaylıkla takip edebilir ve işletmenizin mevcut durumunu canlı olarak analiz edebilirsiniz. 

Uygulamamızı her türlü hizmet ya da ürün satışı yapan, ortak bir vizyon için çalışan tüm işletmeler kullanmalıdır. Uygulamanın kullanılması personel performansını arttırmanın yanı sıra stratejik karar alma noktasında üst yöneticilere de sunduğu analiz raporları sayesinde efektif yollar göstermektedir.

Beşyirmi Müşteri Takip uygulamasıyla işletmeler kaynaklarını doğru kullanır, odaklanacağı alanları doğru seçer ve maliyetlerini büyük oranda düşürürler. Uygulama müşteri odaklı olduğu için müşteri sadakatini arttırmaya ve elde tutma oranlarını yükseltmeye de katkı sağlar.

Müşteri Takip Uygulaması Nasıl İşler?

Uygulama için personeller mobil uygulama üzerinden işlemlerini gerçekleştirirken yönetici ya da işletme sahipleri ise personellerinin anlık olarak lokasyonlarını, hangi müşteride olduklarını, toplantı detaylarını ve genel başarı grafiğini web yönetim paneli üzerinden takip edebilir. 

Personeller

Personel tüm işlemlerini mobil cihazı üzerinden gerçekleştirir. Uygulamamızı Native olarak geliştirdiğimiz için personelin mobil cihazının Android ya da IOS işletim sistemine sahip olması farketmez. Personeller takım arkadaşlarının durumlarını da gözlemleyebilir.

Personeller mobil uygulamamız üzerinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilir.

 • Kendileri için yeni ziyaret ekleyebilir,
 • Tüm takımın geçmiş ziyaretlerini görüntüleyebilir,
 • Kendi ziyaret geçmişini görüntüleyebilir,
 • Performans durumunu takip edebilir,
 • Yöneticisi tarafından atanan görevleri görebilir,
 • Kendine ait şifresini değiştirebilir,

Yöneticiler

Uygulamamız ve tüm tanımlamalar özel olarak geliştirdiğimiz Web admin paneli üzerinden kontrol edilir. Bu panele sadece sizin belirlediğiniz yöneticilerin ya da sizin erişiminiz vardır. Aktif çalışan personelinizin bu panele erişimi yoktur.

Yöneticiler bu panel üzerinde özetle aşağıdaki işlemleri gerçekleştirir.

 • Yeni çalışan tanımlayabilir,
 • Harita üzerinde müşteri dağılımını görebilir,
 • Yapılan müşteri ziyaretlerine dair görüşme detaylarını inceleyebilir,
 • Yöneticisi olduğu personel için yeni görev atayabilir,
 • Personellerin performansını görüntüleyebilir,
 • Personellerin geçmişe dönük ziyaretlerini inceleyebilir,

Müşteri Takip Uygulaması Özelleştirilebilir mi?

Eğer dilerseniz uygulamamızın hem web hem de mobil tarafında işletmenize özel renk tonları, logo ve isim değişiklikleri yapabiliyoruz. Aynı zamanda uygulama için yeni özellik ihtiyaçlarını da anlaşma kapsamında geliştiriyor ve size teslim ediyoruz.

Demo talebinde bulunmak ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel mobil uygulama geliştirme hizmetine ihtiyacınız var ise ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.