Özel Yazılım Geliştirme 


Eğer büyük ölçekli bir projeniz varsa biz tüm bilgi ve birikimimizle yazılım geliştirme desteğine hazırız.

Özel Yazılım Geliştirme Sürecimiz

Beş Yirmi Özel yazılım çözümleri sunarken işe önce taleplerinizi dinleyerek başlar. Genel olarak yüz yüze görüşmeler ile ilerlettiğimiz bu süreçte talep ve isteklerinizi dinler, fikir alış verişlerinde bulunur, birlikte projeyi değerlendirir ve belli sorulara yanıt ararız. Bu sorular özet ile şöyledir:

  • Yazılımı kim kullanacak? / Hedef Kitle?
  • Yazılımın / ihtiyacın amacı ve kısa açıklaması nedir?
  • Yazılımın gizli ya da paralel bir amacı var mıdır?
  • Kullanılacak platform gereksinimleri nelerdir?
  • Platformların özet işleyişleri nasıl olmalıdır?
  • Alan adı ve Marka tescilleri var mıdır?
  • Kurumsal kimlik yapısı mevcut mudur? (Logo, renk tonları, yazı karakterleri vb.)
  • Sunucu altyapısı nasıl olmalıdır?
  • Proje kapsamında özellikle tercih edilen bir programlama dili var mıdır?

Teklif Süreci

Proje için gereken tüm kaynak ihtiyaçlarımızı belirleyerek tahmini proje bitiş süresini, gereklilikleri ve ortalama bütçeyi içeren detaylı bir ön teklif sunarız. Bu teklif sonrası detaylı iş akışı ve analiz sürecimiz başlar.

Analiz Süreci

Analiz dokümanını hazırlarken mümkün olduğunca detaylı ve sorunsuz yazılım için var gücümüzle çalışırız ve çıkabilecek tüm hataları en baştan minimize ederiz.

Tasarım Süreci

Analiz süreci ile birlikte hazırlanan doküman UI / UX tasarım ekibimize ulaşır ve tüm iş akışları görsel olarak platformalara göre hazırlanır. Hazırlanan görseller, akışı da içerecek şekilde onaya sunulur ve varsa revize edilir.

Kodlama Süreci

Yazılım geliştirme ekibimiz tercih edilen ya da belirlenen programlama diline göre görsel tasarımlar geliştirilirken, analiz dokümanında yer alan ilkelere bağlı kalarak kodlama sürecini tamamlar.

Test Süreci

Geliştirilen yazılımların ekip içi testleri gerçekleştirildikten ve karşılaşılan tüm hatalar giderildikten sonra, sizin ile birlikte müşteri ister testleri gerçekleştiririz ve geliştirdiğimiz özel yazılımı devreye almak üzere son onayınıza sunarız.

Devreye Alma

Test sürecinden çıkan ve onaylanan özel yazılımınızı devreye alarak proje teslimini gerçekleştiririz. Geliştirdiğimiz yazılım ile ilgili çıkabilecek tüm hataları, anlaşma kapsamında belirttiğimiz süreler dahilinde çözeriz.


Özel Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

En sık geliştirdiğimiz özel yazılım çözümlerinin arasında Web Sitesi yazılımları, CRM Yazılımları, Erp yazılımları ve Mobil Uygulama yazılımları bulunmaktadır.

CRM yazılımları müşteri ilişkilerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz, Erp yazılımları ise kurumunuzun kaynaklarını verimli kullanabileceğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen özel yazılımlardır. Elbette şirketinize uygun olabilecek daha öncesinde hazırlanmış ve modüllere ayrılmış paket yazılımlar da bir çok KOBI tarafından tercih edilebilir. Fakat ihtiyaçlarınızla birebir örtüşecek bir program için özel yazılım geliştirilmesini tercih etmelisiniz.

CRM Yazılımları ile müşteri ilişkilerinizi yönetin!

Geliştirdiğimiz size özel CRM Yazılımı ile müşterilerinizle yapılan tüm aktiviteleri izleyebilirsiniz. Bu durum hangi müşterinizin, hangi ürünlerinize ihtiyacı olduğunu analiz etmenize, personellerinizin performansını görmenize ve satış kapatma oranına kadar bir çok bilgiyi gözler önüne serer. 

Aynı zamanda bu bilgileri inceleyerek verimsiz müşterilerinizi belirler ve kaynaklarınızın doğru bir şekilde kullanılmasını sağlarsınız.

CRM Yazılımına Neden İhtiyaç Duyulur?

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) özet ile küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin satış kararlılıklarını arttırmak için kullandıkları yazılımlardır. İşletmeniz için müşteri ilişkilerini yönetirken öncelikle müşterinizin neye ihtiyacı olduğunu iyi dinlemeniz ve analiz etmeniz gerekir. 

Bu yazılımları işinizi kolaylaştırmak için işletmenize özel olarak geliştiririz. Çünkü her işletmenin ürün ya da hizmetleri, satış ve takip mekanizmaları farklıdır.

İşletmenizin ürünlerini doğru hedef kitlenize, doğru zamanda, doğru fiyatla sunmak ve takibini yapmak için özel CRM yazılımlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. CRM yazılımları iş akışlarınızı takip etmek, yönetmek ve geliştirmek için vardır.

CRM Yazılımlarını Nasıl Geliştiriyoruz?

Öncelikle işletmenizi analiz ediyoruz ve ihtiyaç tespiti gerçekleştiriyoruz. İşletmenize göre CRM yazılımının hangi platformlar için  geliştirileceğini ve hangi teknolojilerin kullanılması gerektiğini belirliyoruz. 

Genel olarak CRM yazılımlarını Web Yönetim Paneli ve Native Mobil Uygulama olarak iki farklı platform için geliştiriyoruz.

Mevcut durumda kodladığımız CRM yazılım modüllerini (satış modülü, ziyaret modülü, personel takip modülü vb.) işletmenize uygun hale getirerek, yeniden şekillendiriyoruz ve proje teslimi gerçekleştiriyoruz. Geliştirdiğimiz CRM yazılımı örneği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ERP Yazılımları ile Verimliliğinizi Katlayın!

Geliştirdiğimiz size özel ERP Yazılımı ile tüm çalışanların görevlerinin merkezi bir noktadan ve sistematik bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

İşletmeniz için tüm kaynaklar ve süreçler etkili şekilde kontrol edilir, insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar, zaman ve maliyet tasarrufu elde edilir.

ERP Yazılımına Neden İhtiyaç Duyulur?

ERP özet ile küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini merkezi bir şekilde bastan sona yönetmesi için kullandıkları yazılımlardır. 

Çalışanlarınızın görevlerini ve sorumluluklarını iyi analiz etmeniz ve yönetmeniz gerekir. Görev ve sorumluluklardan herhangi birinin, herhangi bir nedenle aksaması durumunda işletmenin tamamını olumsuz etkileyecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu yazılımları işinizi kolaylaştırmak için işletmenize özel olarak geliştiririz.

ERP Yazılımlarını Nasıl Geliştiriyoruz?

Öncelikle işletmenizi analiz ediyoruz ve ihtiyaç tespiti gerçekleştiriyoruz. İşletmenize göre ERP yazılımının hangi platformlar için geliştirileceğini ve hangi teknolojilerin kullanılması gerektiğini belirliyoruz. 

Genel olarak ERP yazılımlarını Web Yönetim Paneli ve Native Mobil Uygulama olarak iki farklı platform için geliştiriyoruz. 

Mevcut durumda kodladığımız ERP yazılım modüllerini (İnsan Kaynakları Yönetim modülü, Müşteri İlişkileri Yönetim modülü, Mali Yönetim modülü vb.) işletmenize uygun hale getirerek, yeniden şekillendiriyoruz ve proje teslimi gerçekleştiriyoruz.