Proje Yönetim Yazılımı


Beşyirmi proje yönetim yazılımı; yazılım projesi üreten işletmeler için geliştirdiğimiz “bilgi yönetim sistemi” uygulamamızdır.

Proje Yönetim Yazılımı Nedir?

Beşyirmi proje yönetim yazılımı; yazılım projesi üreten işletmeler için geliştirdiğimiz “bilgi yönetim sistemi” uygulamamızdır. Proje yönetim yazılımı uygulamamızın Standart ve Enterprise olmak üzere iki sürümü bulunmaktadır.

Standart sürüm küçük ölçekli yazılım firmaları için geliştirdiğimiz yazılımdır. Standart sürüm Windows işletim üzerinde çalışmakta, bilgi girişi ve doküman oluşturulması için kolay kullanılabilir ekranlar sunmaktadır. İngilizce ve Türkçe kullanılabilmektedir. Beş yirmi proje yönetim yazılımı kullanıcı dostu çalışma ortamı sunmakta, yeni kullanıcılar için bile iş analizi, çözüm tasarımı ve ister takibini kolaylaştırmaktadır.

Enterprise sürüm ise, bir yıl içinde pek çok proje veya sayısı az ama kapsamlı, çok paydaşlı, görece karmaşık projeler üreten, orta ve üstü büyüklükte işletmelere yönelik, proje ister yönetim yazılımıdır. Temel faydası, dijital projelerin daha az maliyetle, eksiksiz ve daha hızlı tamamlanmasının sağlanmasıdır. Enterprise sürümümüz veritabanı bağlantısı ile web tarayıcısı üzerinden çalışmakta, akıllı cihazlar ve işletim sisteminden bağımsız olarak kullanılabilmektedir.

Proje Yönetim Yazılımının Özellikleri Nelerdir?

Kolay Kullanım: Yazılımımızı kullanmaya başladığınızda, basit kullanımına şaşıracaksınız. Gereksinim sahipleri, analistler, geliştiriciler, test edenler, herkes kolaylıkla kullanabilir. Karmaşık araçlarla mücadele ederek değerli zamanınızı boşa harcamayın ve işinize odaklanın.

Güçlü ve İzlenebilir Yapı: İhtiyaçlarınıza göre öncelikler, durumlar ekleyin, değiştirin ve yapılandırın. Projeyle ilgili tüm değişikliklerin ne zaman ve kim tarafından yapıldığını izleyin. Standart veya yapılandırılabilir belgelerin yanı sıra, basit bir tıklama işlemiyle test senaryoları oluşturun.

Kolay Yönetim: Geliştirdiğiniz bir projenin durumunu anında görün. Planlanmış ve tahmini bitiş tarihine göre durumunuzu analiz edin. İsterseniz, projeye katılan her analist ya da geliştirici için ilerleme durumlarına bakın. Sadece bir tıklama ile projenin tüm özetini alın ve yönetiminize ya da müşterinize bildirin.

Dokümantasyon: Sadece tek bir tıklama ile analiz belgeleri oluşturun. Belgeleri diğer kullanıcılarla paylaşın ve değişiklik alanlarını izleyin. Belge içeriğini yapılandırın, belge biçimini ihtiyaçlarınıza göre değiştirin. Test senaryosu belgeleri oluşturun ve excel dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedin.

Test Senaryosu: Tek bir menü öğesi tıklamasıyla test senaryolarını otomatik olarak oluşturun. Her ihtiyaç için, her kullanım durumu başarısı ya da başarısızlığı için otomatik olarak bir test durumu girişi oluşturulabilir. İsterseniz test durumlarını için dışarı da aktarabilirsiniz.

Proje yönetim yazılımımızla ilgili detaylı bilgi ve demo talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Reusecase sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer şirketinize özel bir yazılım geliştirmek istiyorsanız özel yazılım geliştirme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.